יצירת קשר

מעוניינים בפינוי פסולת? השאירו פרטים או התקשרו: 050-9695722

מכבש קרטונים

זקוקים למכבש קרטונים או דחסן קרטונים עבור העסק או המפעל שלכם, לא רוצים להיגרר עם ערמות של קרטונים לסל המחזור הקרוב? אנחנו ב"פינוי פסולת" משכירים ומוכרים מכבשי ודחסני קרטונים מקצועיים. השאירו פרטים או חייגו: 050-9695722

השאירו פרטים

וניצור איתכם קשר בהקדם.

לא משנה איזה עסק אתם מתפעלים, ברגע שבו אתם משאירים אחריכם כמויות גדולות של פסולת כגון קרטונים, אתם גם אלו שאחראיים לפנות אותה ולשנע אותה לאתר פסולת מורשה.

קרטונים ממוחזרים לא רק תורמים לסביבה, אלא גם חוסכים כסף (עלות הייצור שלהם נמוכה יותר ב-20% עד 50%). חוץ מזה, באופן עקיף המחזור הזה מחנך גם את הדורות הבאים שלומדים לא לזרוק אותם לפח הרגיל. כשלושים אחוזים מכלל הפסולת הממוחזרת היא קרטונים והיקף המחזור עולה משנה לשנה (כיום הוא כבר עבר את ה-50% ועומד על 400,000 טון).

מצד אחד קרטונים היא פסולת יחסית קלה למחזור. מצד שני, זה לא ממש ריאלי לקחת כמות מסחרית של קרטונים ולזרוק אותם כמו שהם למיכל מחזור: המיכל הממוצע לא אמור להכיל קרטונים בכמות מסחרית ובדרך כלל גם המכלים הרגילים נסתמים תוך כמה ימים (תלוי עד כמה למועצה המקומית אכפת…).

מהסיבות האלו עסקים בינוניים והלאה בדרך כלל משתמשים באמצעים כמו מכבש קרטונים או דחסן קרטונים.

האם יש הבדל בין דחסן קרטונים לבין מכבש קרטונים?!

לא ממש: גם דחסן קרטונים וגם מכבש קרטונים דוחסים את הקרטונים לערמות דחוסות בשם "באלות". עם זאת, כשאומרים מכבש בדרך כלל מתכוונים לדחיסה באמצעות כוח מכני ואילו דחסן קרטונים יכול לפעול גם בכוח הידראולי של לחץ אוויר באמצעות שילוב של מנוע חשמלי ומשאבה.

כאשר בוחרים בין השניים בהקשר של דחיסת קרטונים, יש כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון, ואותם סיכמנו בטבלה:

מנגנון הדחיסה
הידראולי
מכני
לאיזה קרטונים מתאים
כל הקרטונים
קרטונים לא מאוד קשים או עבים
עוצמת רעש
נמוכה
גבוהה
תחזוקה
מועטה
רבה (שימון וכו')
עלות
גבוהה
נמוכה
טיפול בתקלות
מורכב
קל יחסית
צריכת אנרגיה
צריכת אנרגיה
נמוכה

איך תבחרו את המכבש או הדחסן שמתאים לכם?

בנוסף לטבלה למעלה, יש הבדלים בין דגמים מאותה "המשפחה". למשל:

סוגי פסולת שונים – מכבשים לדחיסת קרטונים יכולים להתאים בדרך כלל גם לדחיסת חומרים יבשים אחרים (אם לא מדובר בפינוי פסולת של חומרים מסוכנים). בכל מקרה, תמיד חשוב לברר את זה מראש כדי לא לפגוע במנגנון הדחיסה.

הפרדת פסולת – מכיוון שכיום יש להפריד בין קרטונים לבין פסולת יבשה אחרת כמו ניילון ובין שניהם לפסולת רטובה, דחסן או מכבש בעל שני תאים, אחד לכל סוג פסולת, יהיה יעיל יותר במקרה של פסולת מעורבת.

עוצמת דחיסה ורעש – דחסן או מכבש קרטונים קטן יותר יזלול פחות אנרגיה ויהיה יותר קומפקטי ושקט, אבל גם יכולת הדחיסה שלו תהיה פחות חזקה.

אוטומטי או ידני – רוב המכבשים בשוק הם מכבשים אוטומטים, אך יש גם אפשרות לקנות מכבשים ידניים עבור אזורים שבהם לא קיימת אספקת חשמל סדירה ובהם לא מעוניינים להשתמש בגנרטור.

מכבש קרטונים
מכבש קרטונים

מאיזו חברה כדאי לקנות דחסן קרטונים או מכבש קרטונים?

למרות שאנחנו קצת משוחדים 😊, כדאי תמיד לבדוק שמדובר בחברה אמינה שיש לה את כל האישורים לפינוי פסולת לאתרים מורשים. חברה שמעגלת פינות בשירות שהיא נותנת לכם עלולה לא רק לסכן אתכם מבחינת אחריות משפטית על פינוי הפסולת, אלא גם לספק לכם מכשירים עם בלאי כבד ולהציג אותם כמכשירים עם בלאי מועט או כחדשים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להשכרה או מכירה של דחסני ומכבשי קרטונים.

מה היה לנו עד עכשיו?

אודות כותב המאמר מאור

מומחה בפתרון בעיות ובפינוי פסולת במגוון רחב של שירותים בכל רחבי הארץ. כבר מעל 35 שנים שאנו מתעסקים בפינוי פסולת, המוטו שמוביל אותנו הוא "שירות אופטימלי במחיר מינימאלי", צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת פרטים :)

שלח הודעה
שלח ווצאפ :)
היי כאן הווצאפ שלנו.
יש לך שאלה על פינוי פסולת?
נשמח לענות :)